אודות2019-01-31T18:40:14+02:00

אודות סאלוס

סאלוס הינו המרכז הרפואי הראשון מסוגו בישראל, בו פועל מערך ייחודי של רופאים מומחים, המעניקים שירותי רפואה פרטית מותאמת אישית, בגישה חדשנית של מנוי לתוכנית ניהול רפואי אישי. המשמעות היא שכל ענייניו הרפואיים של המטופל מנוהלים ומתנהלים במקום אחד, על-ידי רופא מומחה, מתוך ראיית התמונה הרפואית המלאה של המטופל ואינטגרציה בין הצרכים הרפואיים והאישיים שלו.

כל אדם נזקק במהלך חייו לשירותים רפואיים מסוגים שונים, אך לא תמיד יודע לאיזה טיפול לפנות, כיצד להתנהל בין הגורמים הרפואיים השונים ואילו החלטות לקבל לגבי הטיפול הרפואי הנכון. על רקע הצורך של מטופלים במסגרת מקצועית אחת, שתיקח אחריות על ניהול הטיפול הרפואי שלהם, הוקם סאלוס.

מנוי לתוכנית ניהול רפואי אישי

אנו חיים בעידן של התמחויות, בו אנשי מקצוע מנהלים את עניינו: רואה חשבון את הכספים, עורך דין את העניינים המשפטיים וכן הלאה. תוכנית ניהול רפואי אישי מתבססת גם היא על הצורך באיש מקצוע מומחה ובעל ניסיון, המנהל את הטיפול תוך אינטגרציה בין מכלול הצרכים:

  • ניהול התיק הרפואי
  • הגדרת סדרי עדיפויות לפעילויות רפואיות (בדיקות וטיפולים)
  • הפנייה לעמיתים מומחים מכל תחומי הרפואה בהתאם לצורך וריכוז התשובות המתקבלות.
  • ביצוע מעקב צמוד וכולל של התהליך תוך שמירה על הרצף הטיפולי והמניעתי.

בסאלוס יכול המטופל להפקיד את ניהול התיק הרפואי שלו, בידי גורם מקצועי בעל ראייה רפואית כוללת. תפקידו לנהל, לארגן ולאחד את כל שירותי הרפואה הנדרשים למטופל, תוך תאום ושילוב בין הגורמים הרפואיים והמסגרות הטיפוליות השונות.

לצד המומחים של סאלוס, פועל צוות מנוסה ומקצועי המעניק שירות וליווי אישי לכל מטופל, כולל מעטפת שירותים מנהלתיים בהתאם לצורך.

מנוי לתוכנית ניהול רפואי אישי מתאימה לכולם: מטופלים בריאים, בני הגיל השלישי וחולים כל אחד ואחת על פי הצרכים שלו.

מודל העבודה של סאלוס

בבסיס תפיסת העבודה שלנו בסאלוס עומדת התוכנית לניהול הרפואי האישי. רופא מומחה, המתפקד כרופא המשפחה הפרטי של המטופל. המומחה מכיר את המטופל, את תיקו הרפואי, וממליץ על דרכי הפעולה לצורך אבחון וטיפול בו. לכל מנוי בתוכנית מתאמת אישית המלווה מקרוב את המטופל ואת התהליך. הבדיקות הנדרשות לצורך אבחון ומעקב ניתן לבצע באמצעות סאלוס באופן פרטי, או בכל מסגרת אחרת לבחירת המטופל, תוצאות הבדיקות והבירורים חוזרות אל המומחה-הרופא האישי מנהל התיק, שבוחן בראייה כוללת את מכלול הדברים ועושה את האינטגרציה הנדרשת במטרה להמליץ על המשך ההתנהלות. במידת הצורך מתבצעים התייעצויות פנימיות בין מומחי סאלוס כחלק מהשירות.

אנחנו מאמינים

באיכות רפואית ושירותית בלתי מתפשרת.

במתן שירותי רפואה מיטביים.

בהקשבה, אמפטיה ורגישות לצרכי וקשיי המטופל.

במערכת יחסים ישירה ושקופה, המתבססת על כבוד ואמון הדדי.

לכל אלה תרומה נכבדה לביטחונו ולחוסנו הנפשי של המטופל.

ברפואה מונעת מצילת חיים!

סאלוס – כל היתרונות

מנוי לתוכנית לניהול הרפואי האישי מגלם יתרונות משמעותיים למטופלים, ביניהם:

כתובת אחת המרכזת ומנהלת את כל הנושאים הרפואיים, צוות מומחים מתחומי הרפואה השונים העובד בשיתוף ראייה כוללת של הבעיות הרפואיות, תיאום הטיפול הרפואי והתרופתי שהמטופל מקבל. זמינות מקסימלית של המומחים, ליווי של מתאמת אישית, רפואה מותאמת אישית וצוות מינהלתי צמוד.

סאלוס – למי ומתי

בריאים

בני הגיל השלישי

מקרים רפואיים מורכבים

חולים אונקולוגיים

חולים כרוניים

בזמן אירוע רפואי

בתהליך החלמה מתמשך

דילוג לתוכן